One Hit Wonder Fire Man Premium Likit 100ml


ÜRÜN FİYATI
150 TL


SERTLİK DERECE SEÇİMİ


                ADET
Detaylı Bilgi için 0212 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
                ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

One Hit Wonder Fireman Likit

One Hit Wonder Fireman 100ml Likit, Kim yaz mevsimini sevmiyor ? Karışık meyve limonata, Güzel güneşli bir günde dışarıda şımarmak için mükemmel bir şey. Gitmek isteyen kullanıcılar için şanslısın. One Hit Wonder Fireman 100ml derinden ferahlatıcı bir pembe limonata lezzetidir . Dışarının ne kadar sıcak olursa olsun, susuzluğunuzu gidermek garantilidir. Zesty, parlak limonata, çeşitli meyvelerin meyve suları ile karıştırılır ve mükemmel miktarda şekerle karıştırılır.

Pembe limonata acele ederek üzerine damaklarınızı sürecek ve o güzel tadı alacaksınız. Taze sıkılmış limonların ekşi ve narin notaları, Tatlı limonata alt tonlarının arka koltuğunu alırken eğlenceli bir vuruş sağlayacaktır. Ekşi notlar sırasında ekşi notları kaybolurken şekerli ve tatlı pembe limonata ortaya çıkacak ve yerini devralacak. Fire Man Aromatik buharı ve bu lezzetin büyük bir yaz isabetine dönüşmesi için mükemmel bir aday olduğuna ikna olacaksınız. 

One Hit Wonder Fire Man Likit 100ml Tombul Gorilla Şişeleri içinde gelecek ve 3mg ve 6mg sertlik seviyelerinde mevcut olacak. Bu lezzet, kendi Kullanıcı deneyimlerine tatlı ve keskin bir dokunuş katmak isteyen herhangi bir meyve likit tutkunu için mükemmeldir.

One Hit Wonder Fire Man Özellikler:

Sertlik Seçeneği: 3mg - 6mg
100ml Plastik Sıkıştırılmış Şişe 
2 x boş 15ml unicorn şişeleri
80/20 VG / PG
Menşei: Los Angeles California'da% 100 hazırlanmış